Naša práca

Nový úsmev, nový život! Zákroky u nás v Stomalabe robíme aj v plnej narkóze

 

PRED

PO

IMPLANTÁTY

Ak potrebujete trvalú náhradu jedného či viacerých zubov, implantáty sú práve tou najlepšou voľbou pre Vás. Tento unikátny švédsky implantologický systém je produktom dlhého vedeckého výskumu a je preverený radom klinických štúdií. Teraz sa konečne môžete smiať a jesť úplne prirodzene. Zároveň si môžete  byť istí, že Vaše zuby zostanú tam, kde boli a majú byť. Jednoducho získate rýchlo a prirodzene vyzerajúce zuby a k tomu navyše atraktívny úsmev. S neistotou plynúcej z nosenia snímateľnej zubnej náhrady je koniec. Základom všetkých zubných implantátov je malý čap vyhotovený zo špeciálneho titánu. Po jeho zavedení skúseným chirurgom - implantológom "vrastie" do kostných tkanív čeľustí a vytvorí tak pevný „nový zubný koreň“.

Toto spoľahlivé riešenie je overené viac ako štyridsať ročnou praxou. Dentálne implantáty nie sú v zubnej starostlivosti žiadnou novinkou. V skutočnosti sa zubné implantáty ako náhrada jedného či viacerých zubov v hornej či dolnej čeľusti používajú od polovice šesťdesiatych rokov.
Zubný implantát je malá skrutka z titánu identická zubnému koreňu. Pre ľudské telo je tento špeciálny, bioinertný kov prijateľný a zároveň je klinickými štúdiami overená jeho vynikajúca integrácia do kostného tkaniva. Na základe mnohých rokov intenzívneho výskumu bol vyvinutý unikátny systém zubných implantátov, ktorý zaisťuje bezpečné ukotvenie
nového prirodzene vyzerajúceho zuba.

Prirodzene krásny vzhľad: Systém zubných implantátov s integrovaným estetickým aspektom

Skutočne dlhotrvajúci estetický výsledok protetických prác nosených na dentálnych implantátoch závisí  od prítomnosti mäkkých tkanív v okolí implantátu a prítomnosti dostatočného  dostatočného množstva kostnej hmoty. Celý proces si preto vyžaduje holistický prístup - Systém dentálnych implantátov inšpirovaný prírodou.

1. Estetika

Dokonalý výsledok by mal byť takmer neviditeľný, resp. nerozpoznateľný od pôvodného zdravého zuba. Koniec koncov estetika nie je len to, čo je vidieť. Vyžaduje si to dokonale sediacu korunku a dobrú ďasnovú estetiku, ako i hranicu prechodu mäkkých častí na korunku, bez rizika tvorby pigmentácie a atrofie parodontu.

2. Symbiotický vzťah

Mikrozávity MicroThread ™ v oblasti krčku implantátu zaručujú pri zaťažení udržanie rovnakej úrovne kostnej hmoty, ako v čase implantácie. Mikrozávity udržujú kosť v okolí krčku implantátu zdravú a silnú, optimalizujú rozloženie tlakov a zaisťujú trojnásobnú funkčnú nosnosť.

Žijeme v dobe, kde si kúpou na splátky riešime svoje bývanie, autá, nábytok a podobné potrebné či nepotrebné veci. Najdôležitejšou súčasťou nášho života je však naše zdravie  a našej rodiny, na ktorom by sme nemali šetriť.

Často sa nás naši klienti pýtajú na cenu kvalitného implantátu, mostíka alebo korunky. Všetci sa asi zhodneme, že kvalitný stomatologický zákrok nie je lacný.

Preto sme sa rozhodli, že našim klientom budeme ponúkať tie najkvalitnejšie materiály a nie lacnejšie alternatívy, s možnosťou platby na splátky bez navýšenia a bez poplatkov.

Veríme, že touto cestou dokážeme pomôcť viacerým klientom, ktorí svoj zákrok odkladajú alebo chcú zvoliť lacnejšiu, menej kvalitnú alternatívu.

3. Ochrana marginálne kosti

Jedinečný Conical Seal Design ™ eliminuje mikro pohyby implantátových nadstavieb a zabraňuje tým prieniku baktérií do tkanív v okolí spojenia implantátu  a nadstavby. V porovnaní s vertikálnym prenosom žuvacích síl implantátov s plochým dizajnom krčku alebo kónickým spojom nad úrovňou kosti prenáša Conical Seal Design ™ žuvacie sily do nižších úrovní alveolárnej kosti v okolia implantátov tým znižuje jej riziko resorpcie.

4. Preukázané lepšie spojenie implantátu s kosťou

Fluoridom ošetrený a impregnovaný povrch nazývaný OsseoSpeed ™, podľa vedecky dobre zdokumentovaných údajov stimuluje rýchle hojenie kosti. A výsledok? Viac kosti, rýchlejší osseointegracia a lepší estetický vzhľad na celý život pre všetkých pacientov s dentálnymi implantátmi.

NEVIDITEĽNÝ ZUBNÝ STROJČEK

Neviditeľné strojčeky predstavujú najnovšie typy aparátov, ktoré umožňujú dosiahnuť krásny úsmev aj pre tých pacientov, ktorí z rozličných dôvodov odmietajú nasadenie viditeľných fixných aparátov.

Na základe použitia najnovších technológií spolu so špeciálnym softwérom sa vyhotoví aparát podľa individuálnych potrieb pacienta.

V prípade ľahších odchýlok je možné použiť systém Invisalign, ktorý predstavuje sadu  /30-50 / priesvitných dláh .Každú dlahu pacient nosí 2 týždne .